Suite Oda

Suite odalarımız; Karadeniz’i geniş bir perspektifle ayağınıza getiren manzarası, seçkin iç mimarisi ve ihtiyaçlarınızı lüksle buluşturan hizmet anlayışıyla huzurlarınıza sunuluyor. Odanızda konumlanan jakuzi, size tüm yorgunluğunuzu unutturarak, Ordu manzarası eşliğinde sonsuz keyif sunuyor. Ücretsiz ve yüksek hızlı wifi, klima, mini bar, kasa ve uydu yayınıyla envai çeşit kanal seçenekleri sunan LCD televizyon bulunmakta, eşsiz manzarasıyla enfes bir deneyim sunmaktadır. Karadeniz güneşinin sıcaklığını yansıtması için odalarda genelde açık, pastel renkler ve bu renklerin tonları kullanılmıştır. Tüm odalarda Fransız balkon bulunmaktadır.
Read More

Double Oda

Double odalarımız sunduğu ferah ve işlevsel tasarımıyla, seyahatinizi huzurla geçirmeniz adına tüm detaylar düşünülerek dizayn edilmiştir. Ücretsiz ve yüksek hızlı wifi, klima, mini bar, kasa ve uydu yayınıyla envai çeşit kanal seçenekleri sunan LCD televizyon bulunmakta, eşsiz manzarasıyla enfes bir deneyim sunmaktadır. Karadeniz güneşinin sıcaklığını yansıtması için odalarda genelde açık, pastel renkler ve bu renklerin tonları kullanılmıştır. Tüm odalarda Fransız balkon bulunmaktadır.
Read More

Single Oda

Single odalarımız beklentilerinizi eksiksiz karşılamak adına tasarlanmıştır. Ücretsiz ve yüksek hızlı wifi, klima, mini bar, kasa ve uydu yayınıyla envai çeşit kanal seçenekleri sunan LCD televizyon bulunmakta, eşsiz manzarasıyla enfes bir deneyim sunmaktadır. Karadeniz güneşinin sıcaklığını yansıtması için odalarda genelde açık, pastel renkler ve bu renklerin tonları kullanılmıştır. Tüm odalarda Fransız balkon bulunmaktadır.
Read More